استفاده از کلاب‌هاوس بدون دعوت‌نامه

0
816

بعد از مدت‌ها انتظار، کلاب‌هاوس به سیستم دعوت‌نامه پایان داد و حالا همه کاربران می‌توانند در این شبکه اجتماعی بدون انتظار کشیدن برای گرفتن دعوت‌نامه، ثبت نام کنند.

بلاخره بعد از مدت‌ها کلاب‌هاوس سیستم دعوت‌نامه را به صورت کامل کنار گذاشت و به تمام کاربران اجازه ثبت نام می‌دهد. مدیران این شبکه اجتماعی امروز رسما اعلام کردند که دیگر برای استفاده از این شبکه اجتماعی نیازی به دعوت‌نامه نیست و کاربران می‌توانند به صورت مستقیم وارد برنامه شوند. براساس گفته سخنگوی کلاب‌هاوس، حدود ۱۰ میلیون کاربر در لیست انتظار حضور دارند. این تعداد از کاربران به آرامی به اپلیکشن اضافه خواهند شد. اما اگر امروز در کلاب‌هاوس ثبت‌نام کنید دیگر نیازی به انتظار ندارید.

کلاب‌هاوس از لوگوی جدید خود نیز رونمایی کرد.

کلاب‌هاوس

به گزارش ورج، این تغییرات یک هفته بعد از اینکه کلاب‌‌هاوس از سیستم پیام خصوصی خود با نام Backchannel رونمایی کرد اتفاق می‌افتد. کلاب‌هاوس می‌گوید فقط در روز عرضه Backchannel بیش از  ۱۰ میلیون پیام ارسال شده است و طی یک‌هفته بیش از ۹۰ میلیون پیام از طریق Backchannel ارسال شده است.

البته تمام این اتفاقات در میانه رقابت شدید صورت می‌گیرد. زمانی که کلاب‌هاوس از اپلیکشین خود رونمایی کرد و با دعوت نامه کاربران را ثبت نام می‌کرد. رقبای آن مانند توییتر اسپیس بدون نیاز به دعوت نامه به برای همه کاربران در دسترس بود. اگر کلاب هاوس بخواهد رقابت کند و تعدادی کاربران بیشتری جذب کند باید اطمینان حاصل کند که تمامی کاربران بتوانند به این اپلیکشن دسترسی داشته باشند. بخشی از مسیری که کلاب‌هاوس برای این موضوع طی کرد آوردن این اپلیکیشن به اندروید بود و حالا باز کردن دسترسی همه کاربران بدون نیاز به دعوت نامه است.

کلاب‌هاوس

منبع خبر: زومیت

برای دیدن اخبار بیشتر کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید